Pirkimo taisyklės

         PIRKIMO INTERNETU TAISYKLĖS

1.Bendrosios nuostatos
Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas
Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Jūsų teisės
Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka. Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e-parduotuve, išskyrus atvejus, kai pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4. Jūs įsipareigojate
Jūs privalote priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutartą sumą. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdami mus informuoti.

 5. Mūsų teisės
Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Mes galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis e-parduotuve arba išskirtinais atvejais panaikinti užsakymą. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

6. Mes įsipareigojame
Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. Jeigu mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėsime Jums pristatyti Jūsų užsakytų prekių, įsipareigojame su Jumis susisiekti ir pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 72 valandas, jeigu Jūs atlikote išankstinį apmokėjimą.

7. Prekių apmokėjimas
Jūs galite mokėti per elektroninės bankininkystės sistemą, apmokėti išankstinę sąskaitą, atsiskaityti pristatant kurjeriui. Dėl sąlygų prašome susisiekti su vadybininkais asmeniškai.
Jei prekės užsakomos pagal specialų užsakymą, elektroninė parduotuvė gali pareikalauti mokėti 30% avanso. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

8. Prekių pristatymas
Užsakant prekes įsipareigojame pristatyti prekių kortelėje nurodytais terminais. Jeigu atsitiks taip, kad prekės neturėsime, mes su jumis susisieksime ir suderinsime atskirą pristatymo terminą arba grąžinsime pinigus. Bendras užsakymo pristatymo terminas yra nustatomas pagal užsakyme esančią vėliausiai pristatomą prekę. Prekes pristato pardavėjas arba pardavėjo įgaliotas transportas. Prekės pristatomos pagal kliento iš anksto nurodytą adresą ir tik iki tos vietos, kur gali privažiuoti automobilis. Visas prekes, nepaisant jų svorio, pristatome NEMOKAMAI visoje Lietuvoje. Taip pat prekes galite atsiimti Kėdainiuose, mūsų prekybos salone ( Kėdainiai, Basanavičiaus 80 ). Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti prekių būklę. Jums pasirašius Sąskaitoje – faktūroje yra laikoma, kad prekės yra perduotos. Pastebėję prekių trūkumus ar kitus  pažeidimus, Jūs prekių turite nepriimti ir tai pažymėti važtaraštyje. Jums priėmus prekes ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos tvarkingai.

9. Prekių grąžinimas
Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.  Mūsų atstovas nepriima greitai gendančių prekių grąžinimui. Prekių kokybe ir tinkama komplektacija Jūs privalote įsitikinti prekių pristatymo metu.

10. Atsakomybė
1. Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius. Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
2. Kilus nesusipratimams dėl prekių kokybės, garantijos, kilus klausimų dėl diegimo/montavimo ar užsakymo pristatymo visada prašome susisiekti su mumis (Kontaktai) ir mes pasistengsime padėti ir operatyviai išspręsti problemą.
3. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt//index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

11. Informacijos siuntimas
Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu bei esant                  poreikiui susisiekiame nurodytu telefonu. Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate Mūsų e-parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu arba skambinate nurodytu telefono numeriu. Pirkėjas sutinka su tuo, kad UAB „Alevista“ bus prieinamas jo el. pašto adresas ir kiti pirkėjo pateikti duomenis (Vardas, pavardė, telefono numeris ir t.t. ), taip pat duoda leidimą saugoti šiuos duomenis ir leidžia Pardavėjui siųsti naujienlaiškius pirkėjui (taip pat iš kitų Pardavėjo valdomų tinklapių)

12. Baigiamosios nuostatos
Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.